• La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel

La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel

In stoc
SKU t190
  • 48.41lei

Fibra optică picătură cablu patch cord are doi conectori la fiecare capăt al cablului pentru a face conexiune; cablu coadă este un cablu cu un conector.Conectorii sunt cu SC tip, inel ceramic pentru a fi lustruit ca UPC .Un SM conversie patch cord este cu două conector diferit.

FTTH fibra Optica patch cord se face de către optic unitate de comunicare, consolidarea bucăți și teaca compoziție, care este pus optic unitate de comunicare în mijloc, pe ambele laturi paralele, locul doi rădăcină non-metalice consolida membrii sau metal consolidarea componentei de fosfat din sârmă de oțel, în cele din urmă stoarce teaca de negru în cablu.

Acest tip de picatura cablu de fibra singur, trei din sârmă de oțel consolida, de 150 de metri lungime,

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Caracteristici: Special rezistența la îndoire de fibră optică, oferă mai mult de lățime de bandă și de a spori rețeaua de transport caracteristic, ușor atinge 100 M pe secundă, și dau seama de bandă largă, CATV, telefon combinație de trei plase.Două paralele a consolida piese face prin cablu are o bună performanță de compresie, de protecție din fibră optică.Cablu structură simplă, greutate de lumină, funcția este puternic.Unic groove design, ușor de separare, convenabil, ușor de instalare și întreținere

Caietul de sarcini:

Pierderea de inserție: ≤0,3 dB

Pierderea de returnare: PC≥45dB UPC≥50dB APC≥60dB

Împerechere Ori: Peste 1000 De

Temperatura: -40°C~+60°C

Rezistența la tracțiune: 45kg

Încercare La Vibrații:

  • Original: De Brand Nou și Autentic
  • Tip De Fibre: Singlemode Simplex
  • Lungime: 150 m 150 meters
  • Materialul din Teaca: LSZH
  • Tip Conector: SC UPC - SC UPC
  • Dimensiune: 150 Meters
  • Numele produsului: Fibra Optica Picătură Cablu Patch Cord
  • Tipul De Cablu: Auto-susținută GJYXCH
  • Sârmă De Oțel: 3 Din Sârmă De Oțel Consolida
  • Pierdere de inserție: Mai puțin de 0,3 dB
  • Numărul De Model: SC UPC - SC UPC 150M
  • culoare: negru
  • Cerere: În aer liber FTTH CATV Proiect
  • 2018 Fierbinte De Vânzare: Rapid de transport maritim
  • Compatibil: Huawei
  • Fibra De Bază: Single Core
  • Nume De Brand: FEIBEREY



Recenzii

Justmom2244
2020-09-22
5/5
cheap and good

Produse similare

De bună Calitate 500M 1KM, 2KM SC/UPC-SC/APC Fibre tester SM Fibra optica OTDR lansa cutie de cablu

Caracteristică: OTDR de testare Cablu de extensie folosit în Principal pentru a face OTDR test de zona orb, miez de fibră optică, fără nici o fuziune comun, de dimensiuni mici, greutate redusa, usor de transportat.Modul Single (9/125), multi-mode (62.5/125) Luate lungimea de 1 km Pierdere mai mică sau egală

  • 284.75lei

Transport gratuit 30mW VFL/ visual fault locator / laser pen 30km

Visual fault Locator, 30mW Gata în stocuri Descrieri: Visual fault Locator este laser roșu vizibil sursă pentru a găsi pauze și viraje strânse în fibre optice.Acesta generează roșu cu laser și cu laser rosu vizibil că evadarea din fibre optice face testarea și găsirea pauze în Lan-uri, verificare

  • 76.15lei
  • 79.32lei

ALK-88 ALK-88A Fibra Optica Fusion splicer Încălzire Fusion Splicer Încălzire

ALK-88 ALK-88A Fibra Optica Fusion splicer Încălzire Fusion Splicer Încălzire

  • 447.47lei

De înaltă Precizie FTTH SKL-8A Fibra Optica Cleaver SKL8A din Piele Cablu de Fibre Goale Coadă Cutter

Caracteristici: - Oferă aproximativ 36.000 de scindează - corp Compact și lumină greutate de Inalta Precizie Scindează - 250um Acoperite sau 900um Tampon de fibra Singlemode sau Multimode Utilizare - 12 Pozitie Rotativ și Reproductibile Lama Caietul de sarcini: Model: SKL-8A Aplicabile fibre Singlemode

  • 148.48lei

Transport gratuit Original, geanta de transport pentru OTDR EXFO MAX-710 MAX-715 MAX-MAX 720-730 Yokogawa AQ1200 AQ1000 geantă / rucsac

Transport gratuit Original, geanta de transport pentru OTDR EXFO FTB-150 FTB-200 FTB-200 v2 Yokogawa AQ1200 AQ1000 geantă / rucsac

  • 284.75lei

YOUYSI FTTH Fibra Optica Kit de Instrument FC-6S Fiber Cleaver Metru de Putere Optică 5mw/10mw/20 mw/30mw VFL

Metru Caracteristici: 1.Auto calibrare 2.Mai mult de 48 de ore de timp de lucru continuu 3. Liniar de Afișare (mW) și Logaritmice de afișare (dBm) arată pe același ecran 4.Sprijin pentru SC/FC/ST interfață și rapid comuta 5.Comutator Auto 6.Lumina de fundal disponibile Specifictions: 1.Gama

  • 225.77lei

ST332B VDSL, VDSL2 Tester pentru Linia xDSL test și Instrumente de Întreținere (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL)

Caracteristici: Test de obiecte: ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL; VDSL2 Rapid Cupru teste cu multimetru digital (ACV, DCV, Bucla de Izolație și Rezistență, Capacitate, Distanta) Suporta Modem de emulare și simularea de conectare la Internet Suporta ISP-ul de autentificare (nume de utilizator / parolă) și IP Ping test (WAN

  • 1 157.32lei

Transport gratuit AB189 FTTH fibre optice MINI OTDR CY190S 40KM JDSU mts detectarea erorilor de poziționare instrument

Descriere Produs: [CARACTERISTICI] · Ușor, portabil, cost-eficiente · O Operație Cheie, Lizibilă A Datelor De Test · Integrat cu Visual fault Locator sistem, este ușor pentru a detecta vina locație din Zonă moartă · Utilizați cauciuc Cheie, bun, rezistent la praf, impermeabil,

  • 1 098.33lei

G/EPON SFP EPON1.25G PX20+ PX20++ PX20+++ GPON2.5G OLT PXC+ PXC++ Optice Modulul 20KM TX1490nm/RX1310nm epon/gpon olt SC ont

G/EPON SFP EPON1.25G PX20+ PX 20++ PX 20+++ GPON2.5G OLT PX C+ PX C+ Optic Modulul de 20KM TX1490nm/RX1310nm epon/gpon olt ont sfp Caracteristici Produs: G/EPON 1.25 Gb/2.5 G serial interfață optică compatibil cu 802.3 AH caietul de small form factor pluggable modulul SFP 1490 nm DFB transmițător, 1310 nm APD foto detector

  • 88.97lei
  • 115.53lei

20 buc/lot Mini Pasiv Optică FTTH Receptor fără Alimentare cu Energie SC/APC Intrare RF de sex Feminin Inch Ieșire CATV Nod Optic pentru CATV

5pcs Mini Pasiv Optică FTTH Receptor SC APC RF de sex Feminin Inch Analogic Semnal Digital de Intrare CATV Optice Nod fără sursă de Alimentare Pasiv optică FTTH receptor este o casa optică pe bază de receptor, care să satisfacă pentru scopul final de dezvoltare a fibra optică de acces și este potrivit pentru

  • 235.94lei

Noi FTTH CATV Receptor Optice Nivel Ridicat de Fibre Optice WDM Converter SC APC Duplex Conector Mini Modul Cu 2 iesiri RF Inch

Noi FTTH CATV Receptor Optice Nivel Ridicat de Fibre Optice WDM Converter SC APC Duplex Conector Mini Modul Cu 2 iesiri RF inch Nume produs: Acasă optice receptor Funcția: Split val Domeniul de aplicare: Cablu de bandă largă combinarea Model: OR23 Operare wavelengh:1310/1490/1550nm Caracteristici: Ultra low light

  • 53.29lei
  • 68.34lei