• La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel
  • La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel

La 150 de Metri FTTH Fibra Optica Single Mode Simplex Single Core GJYXCH SC UPC la SC UPC Picătură Cablu Patch Cord cu 3 Sârmă de Oțel

In stoc
SKU t190
  • 48.41lei

Fibra optică picătură cablu patch cord are doi conectori la fiecare capăt al cablului pentru a face conexiune; cablu coadă este un cablu cu un conector.Conectorii sunt cu SC tip, inel ceramic pentru a fi lustruit ca UPC .Un SM conversie patch cord este cu două conector diferit.

FTTH fibra Optica patch cord se face de către optic unitate de comunicare, consolidarea bucăți și teaca compoziție, care este pus optic unitate de comunicare în mijloc, pe ambele laturi paralele, locul doi rădăcină non-metalice consolida membrii sau metal consolidarea componentei de fosfat din sârmă de oțel, în cele din urmă stoarce teaca de negru în cablu.

Acest tip de picatura cablu de fibra singur, trei din sârmă de oțel consolida, de 150 de metri lungime,

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Dacă ai nevoie .

Caracteristici: Special rezistența la îndoire de fibră optică, oferă mai mult de lățime de bandă și de a spori rețeaua de transport caracteristic, ușor atinge 100 M pe secundă, și dau seama de bandă largă, CATV, telefon combinație de trei plase.Două paralele a consolida piese face prin cablu are o bună performanță de compresie, de protecție din fibră optică.Cablu structură simplă, greutate de lumină, funcția este puternic.Unic groove design, ușor de separare, convenabil, ușor de instalare și întreținere

Caietul de sarcini:

Pierderea de inserție: ≤0,3 dB

Pierderea de returnare: PC≥45dB UPC≥50dB APC≥60dB

Împerechere Ori: Peste 1000 De

Temperatura: -40°C~+60°C

Rezistența la tracțiune: 45kg

Încercare La Vibrații:

  • Original: De Brand Nou și Autentic
  • Tip De Fibre: Singlemode Simplex
  • Lungime: 150 m 150 meters
  • Materialul din Teaca: LSZH
  • Tip Conector: SC UPC - SC UPC
  • Dimensiune: 150 Meters
  • Numele produsului: Fibra Optica Picătură Cablu Patch Cord
  • Tipul De Cablu: Auto-susținută GJYXCH
  • Sârmă De Oțel: 3 Din Sârmă De Oțel Consolida
  • Pierdere de inserție: Mai puțin de 0,3 dB
  • Numărul De Model: SC UPC - SC UPC 150M
  • culoare: negru
  • Cerere: În aer liber FTTH CATV Proiect
  • 2018 Fierbinte De Vânzare: Rapid de transport maritim
  • Compatibil: Huawei
  • Fibra De Bază: Single Core
  • Nume De Brand: FEIBEREY



Recenzii

Justmom2244
2020-09-22
5/5
cheap and good

Produse similare

4K MINI HDMI Fibra Optica Extender Convertor HDMI Optică de emisie-recepție conector LC OM3 Modul Multi distanță de până la 300M

4K MINI HDMI Fibra Optica Extender Convertor HDMI Optică de emisie-recepție conector LC OM3 Modul Multi distanță de până la 300M HDMI optic emițător și receptor sunt concepute pentru a trimite 1 canal de 1.4 o conforme Video HDMI cu audio încorporat peste două fibre optice.HDCP este automat acceptată pentru

  • 760.66lei

Fibra Optica Roșu cu Laser de 5MW, Pix 15 km 20 km 30 km al fault Locator FTTH de Testare Roșu

Informații despre produs: VFL lungime de undă: 650nm Putere: 5mW/15mW/20 mw/30mW 2.5 interfata: ST/SC/FC USB de încărcare: suport De iluminat cu LED: suport De economisire a energiei: suport oprire automată Push-tip husa de protectie, elegant, comod și ușor de utilizat. NOTĂ:5km

  • 60.69lei
  • 86.73lei

Fibra Optica FTTH Tool Kit cu FC-6S Fiber Cleaver și Optical Power Meter 5 km Visual fault Locator Stripper Fibra

Fibra Optica FTTH Tool Kit cu FC-6S Fiber Cleaver și Optical Power Meter 5 km Visual fault Locator Stripper Fibra Earch termen: Fibra Optica FTTH Tool Kit, FC-6S Fiber Cleaver, Optical Power Meter, Visual fault Locator, Fibre Stripper Caracteristici: Acesta este un multi-scop de instrumente,

  • 155.76lei
  • 225.73lei

Original ZTE F663NV3A GPON 1GE+ 3FE+ 1 OALE+Wifi ONU ONT engleză firmware ac 2 antenas router ont modem

Original ZTE F663NV3A GPON 1GE+ 3FE+ 1 OALE+Wifi+USB ONU ONT engleză firmware ac 2 antenas GPON router ONT ZTE F663 1GE+3FE+1POTS+WIFI Port Caracteristici: Caracteristici: ZXHN F663 este un GPON Terminal al Rețelei Optice proiectat pentru FTTH scenariu.Acesta oferă de înaltă performanță transmiterea

  • 99.95lei
  • 105.20lei

Transport gratuit 50m Patch Cord Fibra Single Mode SC/UPC-SC/UPC 50 de Metri FTTH Picătură de Cablu SC-SC SM Simplex Optice Jumper

Transport gratuit 50m Patch Cord Fibra Single Mode SC/UPC-SC/UPC 50 de Metri FTTH Picătură de Cablu SC-SC SM Simplex Optice Jumper Cerere De lungă distanță și locale optice de rețea de transport, rețea de transmisie de date, imagine rețelele de transport, CATV, optice, instrumente de testare, fotoelectric

  • 87.66lei

Sysmex XS-1000i XS1000i poanson pierce piercing ac sonda Compatibil, Nu Original

Sysmex XS1000i poanson sonda(COMPATIBIL Original si testat) Vă rugăm să ne contactați înainte ca plata să confirmăm inventarul Dacă nu există nici elemente de care aveți nevoie în magazinul nostru, vă rugăm să contactați-ne prin Chat sau mesaje Multumesc Notă: Pentru Prețurile Produselor Specifice

  • 201.36lei

Transport gratuit Putere adaptor AC/ Cablu pentru Ilsintech Swift S1/S3/S5 fusion splicer

Putere adaptor AC/ Cablu pentru Ilsintech Swift S1/S3/S5 fusion splicer Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați la Skype: optoelecs

  • 117.16lei
  • 122.04lei

30mW Visual fault Locator Fibra Optica cu Laser Pix Rosu 10mW Sursă de Lumină Tester de Cablu SC/FC/ST Tip Conector, cu VFL Metru 650nm

57964 Alte produse calde în acest magazin Caracteristici: De inlocuit Ceramice de bază de Proiectare pentru a prelungi durata de viață. Test pentru ambele single-mode și multi-mode ST/SC/FC interfață de cabluri de fibra optica. Lumina roșie de ieșire distanta de 10 KM, emit un 650nm

  • 25.22lei
  • 33.60lei

20M OM4 Fibre Patch Cord 10G duplex cablu SC-SC LC-LC LC-SC FC-FC ST-ST LC-ST conector aqua color ftth jumper Fabrica

Email:[email protected] Skype:e_link60 Fibra Optica Patch Cord OM4 10G duplex cablu SC-SC LC-LC LC-SC FC-FC ST-ST LC-ST conector Caracteristici: ● SC,SCA,LC,LCA,FC,FCA,ST,STA..... ● 3.0 mm, 2.0 mm, simplex duplex ● Manta de PVC ● Chineză fire ● Fibre

  • 56.14lei

20 buc/lot Mini Pasiv Optică FTTH Receptor fără Alimentare cu Energie SC/APC Intrare RF de sex Feminin Inch Ieșire CATV Nod Optic pentru CATV

5pcs Mini Pasiv Optică FTTH Receptor SC APC RF de sex Feminin Inch Analogic Semnal Digital de Intrare CATV Optice Nod fără sursă de Alimentare Pasiv optică FTTH receptor este o casa optică pe bază de receptor, care să satisfacă pentru scopul final de dezvoltare a fibra optică de acces și este potrivit pentru

  • 235.94lei

1 Pereche Fusion Splicer Electrozi pentru Ruiyan RY-F600/F600P Fusion Splicer Transport Gratuit

1 Pereche Fusion Splicer Electrozi pentru Ruiyan RY-F600/F600P Fusion Splicer Transport Gratuit Descrierea produsului Aceasta este o pereche de Ruiyan fusion splicer electrozi. 100% de BRAND NOU ,Made in China Folosi de viață pentru lipitură de peste 2000 de Disponibil pentru Ruiyan F-600/F600P Producător

  • 60.98lei

2 BUC Fiber cleaver CT-30 Înaltă Precizie Cleaver HS-30 de fibra optica de fuziune cleaver

NOTIFICARE: 1.Cumpărătorul este responsabil pentru taxe vamale și locale, taxele de import etc. Prețul de aici nu include destinație taxă în partea cumpărătorului. 2.Important!!!Draga Brazilia client, vă rugăm să lăsați CPF sau CNPJ numărul dupa plasarea comenzii 3.Pentru unele

  • 272.06lei
  • 309.16lei